Dlaczego muszę wybrać metodę płatności przed rozpoczęciem bezpłatnego okresu próbnego?

Aby rozpocząć darmowy okres próbny, niezbędne jest podanie metody płatności, ale nie martw się – nie obciążymy Cię żadnymi kosztami aż do zakończenia okresu testowego! 

Wymagamy wybrania metody płatności, aby proces korzystania z narzędzia był dla Ciebie jak najmniej wymagający i przyjemny. Po zakończeniu okresu testowego Twój plan automatycznie przekształci się w płatną subskrypcję bez konieczności ponownego wprowadzania danych oraz wykonywania innych, nużących kroków. Zabezpieczamy w ten sposób jednocześnie dane zebrane podczas ostatnich 7 dni okresu testowego w narzędziu na wypadek ich utracenia przez samoczynne zamknięcie okresu próbnego i przerwanie ich zbierania.

Jeśli nie chcesz rozpocząć płatnej subskrypcji w narzędziu, zrezygnuj z Twojego planu przed zakończeniem okresu próbnego, a nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami. Aby zakończyć okres próbny, przejdź do obszaru rozliczeń w swoim koncie (Ustawienia > Subskrypcja) i zakończ Twój plan.

💡 Jeśli nie zrezygnujesz z darmowego okresu próbnego przed jego zakończeniem, Twoja subskrypcja automatycznie zostanie rozpoczęta, a Twoja metoda płatności zostanie obciążona zgodnie z wybranym przez Ciebie planem.

Latest News & Updates

Discy Latest Articles

Polityka zwrotów i reklamacji

 

Explore Our Blog