Dlaczego nie widzisz Twojego profilu Instagram, który chcesz dodać do IQ Hashtags?

W tym artykule poznasz najczęstsze powody, które wpływać mogą na problemy z połączeniem Twojego profilu Instagram z IQ Hashtags. Wspólnie, krok po kroku, przejdziemy przez każdy możliwy scenariusz. 

💡 Ważne: Zanim przystąpisz do rozwiązywania problemu i łączenia Twojego profilu, musisz przekształcić swój profil Instagram w konto profesjonalne oraz połączyć je ze stroną firmową na Facebooku (fanpage). Konto profesjonalne to inaczej konto firmy lub konto twórcy. Poradnik, w którym dowiesz się, jak je włączyć, przeczytasz w tym miejscu: Jak włączyć konto profesjonalne na Instagramie? Przewodnik krok po kroku.

Jeśli już przekształciłeś swój profil w konto profesjonalne, a mimo to napotykasz problemy przy próbie połączenia go z IQ Hashtags, postępuj zgodnie z tą instrukcją: 

Upewnij się, że jesteś zalogowany do właściwego konta na Facebooku

Sprawdź w Facebook Business Manager, czy Twoje konto na Facebooku, posiada dostęp do strony Firmowej (fanpage) powiązanej z Twoim profilem Instagram.

Upewnij się, że Twój profil Instagram powiązany jest z właściwą stroną na Facebooku

Jak to zrobić? Otwórz aplikację Instagram na Twoim smartfonie, a następnie widok Twojego profili. Otwórz opcję Edytuj profil. W części Informacje profilowe wybierz Strona.

Latest News & Updates

Discy Latest Articles

Polityka zwrotów i reklamacji

 

Explore Our Blog