Jak sprawdzić czy posiadasz odpowiedni dostęp do strony na Facebooku powiązanej z Twoim profilem na Instagramie? Klasyczne strony.

Aby połączyć lub rozłączyć Twój profil Instagram, konieczne jest przeprowadzenie autoryzacji za pomocą Facebook.

Autoryzacja możliwa jest wyłącznie dla profili Instagram powiązanych ze stroną (fanpage) na Facebooku, do której posiadasz odpowiednie uprawienia (jesteś jej Administratorem – klasyczne strony lub posiadasz częściowy i pełny dostęp – nowy widok stron).

Jak sprawdzić czy posiadasz odpowiedni poziom dostępu do strony na Facebooku powiązanej z profilem Instagram? 

  • Przejdź do Facebooka i otwórz listę Stron, do których masz dostęp (lub kliknij ten link). 
  • Następnie wybierz stronę, którą chcesz zobaczyć.
  • Po wejściu na stronę, kliknij Zarządzaj (po prawej stronie, poniżej zdjęcia okładki strony, pomiędzy przyciskami Promuj i Edytuj)
  • Kliknij na dostęp do strony.
  • Kliknij swoje imię i nazwisko, aby zobaczyć poziom dostępu do fanpage.

💡 Jeśli nie masz roli Administratora ani pełnego lub częściowego dostępu do strony, nie będziesz mógł przeprowadzić autoryzacji profilu Instagram w IQ Hashtags. W takim przypadku będziesz musiał skontaktować się z innymi osobami posiadającymi wyższe uprawnienia i poprosić o zmianę uprawnień (przyznanie Ci roli Administratora / częściowego lub pełnego dostępu) lub połączenie profilu za Ciebie.

📝 Jeśli rola Twojej strony na Facebooku to Administrator bądź posiadasz częściowy / pełny dostęp, ale nadal masz problemy z autoryzacją profilu, skontaktuj się z nami – postaramy się pomóc!

Latest News & Updates

Discy Latest Articles

Polityka zwrotów i reklamacji

 

Explore Our Blog