Jak naprawić problem z autoryzacją profili w IQ Hashtags?

Aby IQ Hashtags mógł uzyskać dostęp do Twojego konta na Instagramie, a tym samym umożliwić Ci skorzystanie ze wszyskich rozwiązań oraz danych, wymagamy od Ciebie zgody na dostęp do tych informacji za pośrednictwem Facebooka. Korzystamy z oficjalnego API Instagrama, dlatego proces jest całkowicie bezpieczny dla Twojego profilu. 

Czasami, podczas łączenia profilu Instagram z IQ Hashtags, niektóre ustawienia niezbędne do uzyskania dostępu do Twoich danych są wyłączone.

Jednym z częstych problemów, dla których nie widzisz jednego ze swoich kont na liście dostępnych profili, prawdopodobnie integracja nie została przeprowadzona prawidłowo. Oznacza to, że niezbędne uprawnienia bądź profil nie zostały oznaczone podczas przeprowadzania autoryzacji prawidłowo. 

💡 Jak sprawdzić czy przeprowadzona autoryzacja nie zawiera błędów? 

  1. Na swoim koncie na Facebooku przejdź do Ustawienia i prywatność > Ustawienia > Bezpieczeństwo i logowanie > Integracje biznesowe, a następnie kliknij „Wyświetl i edytuj” obok IQ Hashtags, upewniając się, że wszystkie opcje są oznaczone jako włączone.
  1. Możesz również przejść do Ustawień konta w IQ Hashtags i przeprowadzić ponowną autoryzację profili, wybierając w oknie początkowym (po kliknięciu “Połącz z Facebook…” opcję edycji ustawień uprawnień.

🧩 Jeśli nadal zmagasz się z trudnościami przy połączeniu swojego konta po wykonaniu kroków opisanych w tym artykule, nie wahaj się skontaktować, nasz zespół wsparcia IQ Hashtags z przyjemnością poprowadzi Cię przez ten proces!

Latest News & Updates

Discy Latest Articles

Polityka zwrotów i reklamacji

 

Explore Our Blog