Jak sprawdzić zbanowane hashtagi na Instagramie?

Jeśli jeszcze nie wiesz, czym są zbanowane hashtagi, zacznij od tego artykułu: Zbanowane hashtagi na Instagramie – czym są?

To, czy Twoje hashtagi są zablokowane, możesz sprawdzić na dwoma sposobami: manualnie (ręcznie) lub automatycznie (oszczędzając dużo czasu).

Metoda manualna (ręczna) polega na ręcznym sprawdzaniu stron wszystkich hashtagów, które chcesz dodać w swoim poście.

Ze względu na to, że hashtagi blokowane są okresowo, przed każdą publikacją koniecznie powinieneś sprawdzić status każdego z hashtagów, które chcesz użyć.

Aby to zrobić wpisz wybrany hashtag w wyszukiwarkę w aplikacji Instagram, a następnie przejdź na jego stronę.

sprawdzanie hashtagów na instagramie zbanowane hashtagi

Jeśli hashtagu nie możesz wyszukać to oznacza to, że strona tego hashtagu nie istnieje na Instagramie i został on zablokowany na stałe.

strona hashtagu usunięta

Jeśli strona hashtagu istnieje i udało Ci się wyszukać hashtag, zwróć uwagę czy na stronie hashtagu pojawiła się notatka o tym, że treści są pod nim ukryte.

zbanowane hashtagi ukryte hashtagi instagram

W obu przypadkach zrezygnuj z użycia hashtagów, których strony nie istnieją bądź oznaczone są banerem informującym o ukryciu treści hashtagu – są one zablokowane.

Metoda automatyczna (z pomocą narzędzia IQ hashtags) polega na sprawdzeniu przez narzędzie statusu wszystkich hashtagów w czasie rzeczywistym (tu i teraz) na Instagramie, bez konieczności przeklikiwania się przez każdą ze stron.

Sprawdzanie każdorazowo zestawów 30 hashtagów, zwłaszcza jeśli publikujesz często, może być bardzo żmudne i czasochłonne.

Jeśli wolisz przeznaczyć ten czas na bardziej kreatywne działania, możesz skorzystać z automatycznych rozwiązań, które sprawdzą Twoje hashtagi za Ciebie.

Aby sprawdzić automatycznie czy wybrane przez Ciebie hashtagi są zablokowane na Instagramie, użyj narzędzia Zbanowane hashtagi.

  • Wpisz lub wklej swój hashtag lub cały zestaw hashtagów,
  • Zaznacz opcję Sprawdź w czasie rzeczywistym (dostępna wyłącznie w płatnych kontach),
  • Kliknij Sprawdź.

zbanowane hashtagi iqhashtags

Następnie skopiuj hashtagi i użyj je pod swoim zdjęciem.

Czytaj więcej: Jak dobierać hashtagi na Instagramie – najlepsze hashtagi Instagram?

Latest News & Updates

Discy Latest Articles

Polityka zwrotów i reklamacji

 

Explore Our Blog