Moje dane nie są wyświetlane/odświeżane prawidłowo. Co powinienem zrobić?

Jeśli brakuje w Twoim kocie danych analitycznych, może to wynikać z różnych powodów. Jakich?

1. Przed uruchomieniem narzędzia IQ Hashtags należy zapewnić stabilne połączenie z Internetem. Przełączanie sieci, zmiana lub chwilowe zerwanie połączenia sieciowego może przerwać proces ładowania danych.

2. Pojawienie się pełnych danych analitycznych może potrwać do 48 godzin po podłączeniu nowego profilu Instagram, odświeżeniu połączenia z profilem lub aktualizacji Twojego planu.

3. Czasami brak danych jest związany z ograniczeniami ze strony Instagrama. Jeśli usługa Instagrama ulegnie awarii, dane nie będą zbierane w czasie przestoju. Nie jest to zależne od IQ Hashtags.

4. Zmiana statusu profilu z publicznego na prywatny również przerywa pobieranie danych w koncie, dlatego pamiętaj, że Twój profil musi być publiczny.

5. Rozłączenie profilu ze stroną Instagram lub wyłączenie konta Profesjonalnego na Instagramie skutkuje przerwaniem pobierania danych, z czego wynikać mogą braki danych w Twoim koncie IQ Hashtags. Dbaj o to, by połączenie było zawsze aktywne, a Twój profil posiadał status konta Profesjonalnego (Fimowe oraz Twórcy).

💡 Jeśli nadal występują jakieś problemy, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasz zespół wsparcia IQ Hashtags z przyjemnością sprawdzi to dla Ciebie!

Latest News & Updates

Discy Latest Articles

Polityka zwrotów i reklamacji

 

Explore Our Blog