Używałem darmowego konta (przed 9 listopada) – czy też mogę przetestować IQ Hashtags?

Dobre wieści! Możesz przetestować IQ Hashtags przez 7 dni za darmo, jeśli dotychczas korzystałeś z darmowego konta! 🎉

💡 Pożegnaliśmy się z naszym poprzednim modelem – kontem darmowym IQ Hashtags – i powitaliśmy nową 7-dniową opcję testowania naszego narzędzia dostępną dla wszystkich planów.

Budowanie IQ Hashtags było ekscytującą podróżą, a po drodze poznaliśmy wielu niesamowitych, ambitnych twórców, którzy stali się także naszymi klientami.

Chcemy, aby przejście na nowy model było dla Ciebie jak najbardziej płynne i bezstresowe, dlatego zdecydowaliśmy, że jeśli dotychczas korzystałeś z darmowego konta w IQ Hashtags (przed 9 listopada 2022), możesz rozpocząć 7-dniowy bezpłatny okres próbny dowolnego planu IQ Hashtags!

Podczas okresu próbnego otrzymasz dostęp do funkcji dostępnych w płatnym planie na czas 7 dni.

Rozpoczęcie okresu testowego nie zobowiązuje Cię do korzystania narzędzia w płatnej odsłonie. Jeśli w trakcie okresu zdecydujesz, że na razie nie chcesz przejść w plan płatny, koniecznie zrezygnuj z subskrypcji w ustawieniach Twojego konta.

Tak więc jeśli chcesz wypróbować funkcje IQ Hashtags przed zobowiązaniem się do płatnej miesięcznej lub rocznej subskrypcji, ta darmowa próba jest świetnym rozwiązaniem! 🎉

Latest News & Updates

Discy Latest Articles

Polityka zwrotów i reklamacji

 

Explore Our Blog