Wprowadzenie do 7-dniowego konta testowego w IQ Hashtags 🎉

IQ Hashtags pierwszy raz zawitało w internecie w 2018 roku, jako pierwsze narzędzie oferujące tak szeroki wachlarz rozwiązań usprawniających wyszukiwanie oraz analizę hashtagów na Instagramie.

Od 4 lat nieustannie nie spoczywamy laurach, zwiększając nasze starania nad rozszerzaniem naszych możliwości oraz wprowadzaniem nowych, innowacyjnych funkcji. Dziś ogłaszamy kolejną zmianę, które pozwoli naszym potencjalnym klientom na podejmowanie jeszcze lepszych decyzji podczas wybierania idealnego planu w narzędziu.

Z sentymentem żegnamy się z naszymi darmowymi kontami „Freemium” i witamy 7-dniowy, bezpłatny okres testowy z możliwością wypróbowania wszystkich planów oraz opcji i danych w IQ Hashtags!

Tworzenie IQ Hashtags było ekscytującą i wymagającą podróżą, dzięki której po drodze zgromadziliśmy wokół siebie wielu niesamowitych, ambitnych oraz zdeterminowanych klientów. Naszym celem jest, by zmiana ta i związane z nią przejście do nowej formuły, były dla Was jak najbardziej płynne i bezstresowe.

Czasami zmiany są trudne, ale również nieuniknione, jeśli chcemy być coraz lepsi – dla Was 🤗

IQ Hashtags przeszedł ogromną ewolucję w ostatnich tygodniach. Zmodernizowaliśmy między innymi naszą infrastrukturę i wprowadziliśmy funkcje, które rozszerzyły zakres i użyteczność naszego narzędzia (czy wspomnieliśmy o Reels Metrics, która właśnie pojawiła się w Waszych profilach? 🎉).

🌟 Ponadto, IQ Hashtags od teraz jest narzędziem oficjalnie zatwierdzonym przez Instagram 🎉

Instagram uznał nas za narzędzie, które jest nie tylko przydatne dla jego użytkowników, ale również bezpieczne dla ich kont.

Jest to niezaprzeczalnie ogromny zaszczyt i jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować Ci jeszcze głębszą, bardziej rozbudowaną integrację z Instagramem. Zasadniczo, potwierdza to, że nasze narzędzie IQ Hashtags spełnia najwyższe standardy branżowe dotyczące analizy danych oraz dbania o bezpieczeństwo informacji. Ponadto zostało ono dokładnie sprawdzone i autoryzowane przez rygorystycznych niezależnych audytorów Meta 🌟

Chcemy nadal dostarczać naszym klientom światowej klasy platformę analityczną i aby to osiągnąć, dokonaliśmy kilku aktualizacji naszego modelu. 

Oto szybki przewodnik po tym, co się zmieniło! 🤗

Co zmieniło się w IQ Hashtags i jak to wpływa na Ciebie oraz Twoje konto? 🤔 

Przez ostatni 4 lata oferowaliśmy naszym użytkownikom darmowy plan (Freemium), w którym w limitowany sposób skorzystać mogli z wyszukiwania hashtagów (5 razy w ciągu całego korzystania z konta), analizować zbanowane hashtagi w podstawowym rozwiązaniu czy przejrzeć ograniczone dane analityczne (jednorazowo) swojego profilu.

Od początku powstania narzędzia aż do dziś, liczba obsługiwanych przez nas użytkowników niesamowicie wzrosła, zaskakując nas rok po roku swoją skalą – dziękujemy Wam za ogromne zainteresowanie!

W rezultacie, IQ Hashtags mogło rozwinąć swoje funkcje analityczne, oferując najwyższej jakości rozwiązania oraz dane dla naszych klientów. 

W celu zapewnienia w kolejnych latach wysokiej jakości usług dla wszystkich, a także ze względu na fakt, że koszty serwera wzrosły wielokrotnie w ciągu ostatnich lat, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian, które będą nowym, lepszym etapem wszystkich – nas jako narzędzia oraz Was jako naszych klientów.

7-dniowy okres testowy w każdym planie zastępuje darmowe konta! 🎉

Chociaż jesteśmy pewni, że pokochasz nasze rozwiązania, rozumiemy, że wielu naszych potencjalnych użytkowników chce spróbować, zanim kupi – to całkowicie zrozumiałe i dlatego my również kochamy testy!

Dlatego nową opcję, umożliwiającą przetestowanie naszych rozwiązań przez okrągłe 7 dni, podczas których możecie sprawdzić dowolny plan z naszej listy w jego pełnym wymiarze, bez ograniczeń.

Jest to również nasza odpowiedź na Wasze prośby o możliwość przetestowania naszych płatnych planów, nim zdecydujecie się na zakup – oto i one! 🔥

Brzmi super? Zdecydowanie!

Na 7-dniowy okres próbny dowolnego planu IQ Hashtags możesz zapisać się rejestrując swoje konto w narzędziu, a następnie wybierając plan, który chcesz przetestować.

Jeśli już posiadasz darmowe konto w narzędziu, po logowani do aplikacji zobaczysz informację, w której poprosimy Cię o wybranie planu, których chcesz przetestować w jego pełnym wymiarze.

Tak, obecni, darmowi użytkownicy także mogą skorzystać z okresu testowego w narzędziu!

Warto zapoznać się z naszym porównaniem planów w widoku Cennika na stronie głównej lub podczas wyboru planu testowego w widoku aplikacji – pomoże Ci ono wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dodatkowo, wiesz, że zapłacisz tylko za to, czego potrzebujesz.

“Nie chcę Wam podawać numeru mojej karty!”

Jako IQ Hashtags nie zbieramy informacji o Twojej karcie.

Podczas realizowania płatności oraz potwierdzania użytkownika poprzez jego kartę kredytową, korzystamy z zaufanych na całym świecie operatorów płatności, którzy przejmują cały proces na swoje barki – Stripe.com oraz Chargebee, które charakteryzują się najwyższym poziomem zabezpieczeń danych.

Dane Twojej karty kredytowej w rzeczywistości nigdy nie są dodawane do naszego systemu. Poznajemy tylko ułamek informacji o Twojej karcie kredytowej i używamy ich tylko do celów informacyjnych na Twoim koncie czy wsparcia technicznego, np. gdy nie jesteś pewien, jaki adres mailowy podałeś przy rejestracji i musimy wyszukać Twoją subskrypcję.

Będziesz musiał podać dane swojej karty kredytowej, aby rozpocząć darmowy okres próbny, ale nie martw się – nie obciążymy Cię opłatami aż do zakończenia darmowego okresu próbnego! Obiecaliśmy Ci 7-dniowy bezpłatny okres testowy narzędzia, więc możesz bezpiecznie odkrywać IQ Hashtags bez obawy, że zostaniesz obciążony kosztami przed jego zakończeniem.

 Wymagamy podania danych dotyczących płatności, ponieważ Twój okres próbny zamieni się w płatną subskrypcję automatycznie po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego. Ma to na celu uczynienie doświadczenia tak płynnym i bezproblemowym, jak to tylko możliwe, bez ponownego wprowadzania danych dotyczących płatności na koniec 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Po co zawracać Ci głowę i tracić Twój czas na nowe kroki, skoro możesz po prostu cieszyć się korzystaniem z narzędzia?

Po upływie 7 dni bezpłatnego okresu próbnego, Twoja metoda płatności obciążona zostanie opłatą za wybrany przez Ciebie plan. Jeśli nie chcesz kontynuować korzystania z narzędzia w płatnym planie, zrezygnuj z niego koniecznie przed zakończeniem okresu próbnego. 

Aby zakończyć okres próbny wcześniej, przejdź do ustawień Twojego konta, a następnie wybierz Anuluj subskrypcję (Ustawienia > Subskrypcja > Anuluj subskrypcję).

Jeśli nie anulujesz bezpłatnego okresu próbnego przed jego zakończeniem, Twoja subskrypcja rozpocznie się automatycznie po zakończeniu 7 dnia testów, a Twoja metoda płatności obciążona zostanie opłatą zgodnie z wybranym przez Ciebie planem.

Czy mogę zmienić swój plan w trakcie trwania subskrypcji? 

Oczywiście, w każdej chwili możesz uaktualnić lub obniżyć swój plan. Przejdź do ustawień Twojego konta (Ustawienia), a następnie wybierz opcję Zmień plan w części Subskrypcja. Następnie wybierz plan, do którego chcesz podwyższyć bądź obniżyć swoje konto.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej zmiany, napisz do nas na adres: support@iqhashtags.com, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Powiedz nam, jeśli potrzebujesz naszej pomocy oraz w jakim zakresie. Chętnie postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby rozwiązać Twoje wątpliwości.

Latest News & Updates

Discy Latest Articles

Polityka zwrotów i reklamacji

 

Explore Our Blog