Przewodnik po autoryzacji

Jak w kilku prostych krokach założyć konto w IQ Hashtags?

Zanim wyjaśnimy proces, upewnij się, że spełniasz następujące wymagania:
  1. Twoje konto na Instagramie musi posiadać status konta profesjonalnego – być kontem firmy bądź twórcy –  Jak włączyć konto profesjonalne w profilu Instagram?
  2. Twoje konto musi być powiązane ze stroną firmową na Facebooku (potocznie zwaną fanpage). Autoryzacja Twojego profilu w narzędziu nie powiedzie się, jeśli Twój profil Instagram powiązany będzie z Twoim prywatnym profilem na Facebooku – Jak połączyć profil Instagram ze stroną na Facebooku?
  3. Pamiętaj, że aby móc przeprowadzić autoryzację konta, a tym samym uzyskać dostęp do wszystkich statystyk oraz narzędzi, musisz posiadać odpowiedni poziom dostępu do strony na Facebooku (fanpage) – dostęp częściowy bądź pełny – Więcej o poziomach dostępu do strony na Facebooku – Klasyczne Strony i Nowe Strony
  4. Podczas procesu autoryzacji musisz być także zalogowany do konta Facebook, za pomocą którego dodasz wybrany przez Ciebie profil Instagram do IQ Hashtags.
[Na dole strony znajdziesz film przedstawiający krok-po-kroku proces autoryzacji profilu Instagram]

Krok 1

Wybierz opcję Stwórz darmowe konto, aby przejść do okna rejestracji konta.

Krok 2

Zarejestruj się za pomocą adresu e-mail, na który chcesz, abyśmy wysyłali lekcje IQ Hashtags i przyszłą komunikację. Możesz również zarejestrować się za pomocą swojego konta Facebook lub Google. Oznacz pole Akceptuję regulamin i politykę prywatności a następnie wybierz Stwórz darmowe konto.

Krok 3

  • Zdecyduj, jaki rodzaj cyklu rozliczeniowego najbardziej Ci odpowiada. Użyj przycisku przełączania, aby płacić miesięcznie lub rocznie.
  • Zdecyduj, który plan IQ Hashtags jest dla Ciebie najlepszy. Kliknij przycisk Testuj 7 dni za darmo pod planem, który chcesz kontynuować.

Krok 4

Wybierz swoją metodę płatności.

Nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami podczas trwania bezpłatnego okresu próbnego. Po jego zakończeniu, Twoja metoda płatności zostanie obciążona zgodnie z wybranym przez Ciebie planem. Jeśli nie chcesz kontynuować przygody z IQ Hashtags w płatnym planie, pamiętaj aby anulować subskrypcję prze zakończeniem Twojego okresu testowego.

Krok 5

Jeśli wybrałeś jako swoją metodę płatności kartę kredytową, wypełnij informacje o swojej karcie kredytowej w planszy widocznej na ekranie. Upewnij się, że wprowadziłeś poprawne informacje o karcie kredytowej, a następnie wybierz przycisk Subscribe.

Krok 6

Aby w pełni korzystać z możliwości IQ Hashtags, musisz połączyć swoje konto na Instagramie z IQ Hashtags. IQ Hashtags jest narzedzięm oficjalnie zatwierdzonym przez Instagram, a wszystkie logowania i uwierzytelnienia używane są wyłącznie przez Instagram oraz Facebook API. Dlatego proces autoryzacji jest w 100% bezpieczny dla Twojego konta na Instagramie.

Kliknij przycisk Kontynuuj z Facebookiem, aby autoryzować swoje konto i uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji IQ Hashtags.

UWAGA: Możesz pominąć ten krok, jeśli nie jesteś jeszcze gotowy do autoryzacji konta (np. Twoje konto na Instagramie nie jest połączone ze stroną na Facebooku). Autoryzacja konta będzie możliwa po zakończeniu procesu rejestracji w ustawieniach konta IQ Hashtags.

Krok 7

(jeśli nie widzisz tego widoku, możesz przejść do kroku dziewiątego)

Kliknij przycisk Zezwalaj na niezbędne i opcjonalne pliki cookie.

Krok 8

(jeśli nie widzisz tego widoku, możesz przejść do kroku dziewiątego)

Wpisz swoje dane logowania do Facebooka i kliknij przycisk Zaloguj się.

Krok 9

Aby rozpocząć analizę wybranego przez Ciebie profilu Instagram, kliknij Kontynuuj jako…

Pamiętaj, że musisz zalogować się do konta Facebook, które posiada dostęp do strony Facebook (fanpage) z prawidłowo powiązanym profilem Instagram, który będziesz analizować w IQ Hashtags.

Jeśli jesteś aktualnie zalogowany do innego konta, możesz skorzystać z opcji Zaloguj się na inne konto, aby połączyć się z odpowiednim profilem.

Krok 10

Wybierz profil Instagram, którego analizę chcesz rozpocząć w narzędziu i kliknij Dalej.

Krok 11

Wybierz stronę Facebook (fanpage), która powiązana jest z profilem Instagram, wybranym przez Ciebie w poprzednim kroku i kliknij Dalej.

Krok 12

Już prawie koniec! W tym kroku musisz zatwierdzić wszystkie widoczne opcje, a następnie kliknąć Gotowe.

UWAGA: Jeśli nie możesz przyznać uprawnień, poproś osobę z pełnym dostępem do strony Facebook (najczęściej jest to założyciel strony), aby nadała Ci częściowy bądź pełny dostęp do fanpage. 

Dowiedz się, jak to zrobić tutaj – Klasyczne Strony & Nowe Strony

Krok 13

Kliknij OK.

Krok 14

Wybierz Twój profil Instagram, a następnie funkcję, która najlepiej opisuje to, czym się zajmujesz, a następnie kliknij Zapisz.

Gratulacje! Twoje konto w IQ Hashtags zostało zarejestrowane! 🎉

Od dziś na Twoją skrzynkę mailową otrzymywać będziesz przewodniki po funkcjach oraz ich efektywnym wykorzystaniu, które pomogą Ci usprawnić zarządzanie profilem Instagram i zwiększyć jego widoczność. 

Video przewodnik:

Latest News & Updates

Discy Latest Articles

Polityka zwrotów i reklamacji

 

Explore Our Blog