Jak dodać Twój profil Instagram do IQ Hashtags?

Autoryzacja konta w IQ Hashtags może wydawać się nieco skomplikowana, dlatego stworzyliśmy przewodnik krok po kroku, aby maksymalnie ułatwić ten proces.

Zanim wyjaśnimy proces, upewnij się, że spełniasz następujące wymagania:

  1. Twoje konto na Instagramie musi posiadać status konta profesjonalnego – być kontem firmy bądź twórcy – Jak włączyć konto profesjonalne na Instagramie?
  2. Twoje konto musi być powiązane ze stroną firmową na Facebooku (potocznie zwaną fanpage). Autoryzacja Twojego profilu w narzędziu nie powiedzie się, jeśli Twój profil Instagram powiązany będzie z Twoim prywatnym profilem na Facebooku – Jak połączyć profil Instagram ze stroną na Facebooku?
  3. Pamiętaj, że aby móc przeprowadzić autoryzację konta, a tym samym uzyskać dostęp do wszystkich statystyk oraz narzędzi, musisz posiadać odpowiedni poziom dostępu do strony na Facebooku (fanpage) – dostęp częściowy bądź pełny – Poziomy dostępów do strony na Facebooku – Strony klasyczne i Nowe strony.
  4. Podczas procesu autoryzacji musisz być także zalogowany do konta Facebook, za pomocą którego dodasz wybrany przez Ciebie profil Instagram do IQ Hashtags.

[Na dole strony znajdziesz film przedstawiający krok-po-kroku proces autoryzacji profilu Instagram]

Krok 1

Przejdź do zakładki Ustawienia konta w IQ Hashtags (ikonka zębatki).

Krok 2

Kliknij przycisk Kontynuuj z Facebook.

Krok 3

Aby rozpocząć analizę wybranego przez Ciebie profilu Instagram, kliknij Kontynuuj jako…

Pamiętaj, że musisz zalogować się do konta Facebook, które posiada dostęp do strony Facebook (fanpage) z prawidłowo powiązanym profilem Instagram, który będziesz analizować w IQ Hashtags.

Jeśli jesteś aktualnie zalogowany do innego konta, możesz skorzystać z opcji Zaloguj się na inne konto, aby połączyć się z odpowiednim profilem.

Krok 4

Wybierz profil Instagram, którego analizę chcesz rozpocząć w narzędziu i kliknij Dalej.

Krok 5

Wybierz stronę Facebook (fanpage), która powiązana jest z profilem Instagram, wybranym przez Ciebie w poprzednim kroku i kliknij Dalej.

Krok 6

Już prawie koniec! W tym kroku musisz zatwierdzić wszystkie widoczne opcje, a następnie kliknąć Gotowe.

UWAGA: Jeśli nie możesz przyznać uprawnień, poproś osobę z pełnym dostępem do strony Facebook (najczęściej jest to założyciel strony), aby nadała Ci częściowy bądź pełny dostęp do fanpage. 

Krok 7

Kliknij OK.

Krok 8

Voilà! 🎉

Twoje konto na Instagramie zostało połączone z IQ Hashtags! Rozpocznij korzystanie z nowej funkcji Reels Metrics oraz podglądaj najświeże dane o wydajności Twoich hashtagów i profilu na Instagramie!

Video przewodnik:

Latest News & Updates

Discy Latest Articles

Polityka zwrotów i reklamacji

 

Explore Our Blog